Объявлений нет...
Категория каталога статей:

Зовнішньоторговельний обіг в Донецькій митниці ДФС у січні – квітні 2018 року збільшився майже на 40%

За даними Донецької митниці ДФС, протягом січня-квітня 2018 року її зовнішньоторговельний обіг у порівнянні з відповідним періодом 2017 року  збільшився на 38% та склав більше 1,7 млрд  доларів.

Загальна сума операцій, пов’язаних із ввезенням товарів на митну територію України,  у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла у 2 рази та зафіксована на рівні 454 млн доларів. Імпортувались товари з Донецького регіону до  57 країн світу. На чверть  також збільшились і обсяги операцій на вивезення товарів. Загальна сума експортних операцій, що проводились із 70 країнами, дорівнює 1 млрд. 252 млн доларів. Позитивне сальдо торговельного балансу становить майже 800 млн доларів.

Крім того, оформлено більше 5,4 млн тонн вантажів, що на 37% більше торічних показників. 

За даними статистики Донецької митниці ДФС протягом чотирьох місяців 2018 року оформлено 17 750 митних декларацій. Враховуючи специфіку функціонування Донецького регіону, дві третини всіх митних оформлень складають експортні декларації, 23% - імпортні, решта декларацій оформлена в інших митних режимах. 

З початку року в митниці проводиться активна роз’яснювальна робота серед учасників зовнішньоекономічної діяльності щодо переваг застосування принципу «єдиного вікна» при електронному декларуванні товарів. Завдяки цілеспрямованій координаційній роботі митниці та інших державних контролюючих органів спостерігається позитивна динаміка застосування  вказаного принципу серед суб’єктів, що здійснюють операції з товарами.   Так, у квітні середній показник  митних оформлень, здійснених із використанням Інформаційного модуля «Єдине вікно», склав майже 73%.  Слід зазначити, що більш активно суб’єкти господарювання використовують цей принцип при здійсненні  декларування товарів, що ввозяться. При імпорті 86% всіх оформлень здійснено з використанням цього принципу.

Категория Мариупольские новости
Дата размещения13.05.2018
Количество просмотров268
Статью добавил пользователь admin
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи

Поиск статей в каталоге
расширенный поиск статей
загрузка...
Статистика объявлений
Всего объявлений: 344
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 1
Подписка на рассылку
Ваше имя
Ваш Email
Статистика каталога статей
Всего статей: 622
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 0
Недвижимость в Мариуполе     Авто в Мариуполе    Работа в Мариуполе    Мебель в Мариуполе   Техника в Мариуполе