Объявлений нет...
Категория каталога статей:

Потрібна швидка юридична допомога? Заходьте до Протоколу!

Багатьом з нас юриспруденція здається чимось недосяжним. Але раптом виникає ситуація, для вирішення якої потрібні саме юридичні знання. Їх з радістю надасть всім бажаючим український сучасний портал http://protokol.com.ua/. Цей ресурс створено з метою надання юридичної допомоги громадянам.

Сервіси порталу «Протокол»

На сторінках сайту ви знайдете масу інформації, яка стане в нагоді в складних життєвих випадках. Тут користувачу легко зав’язати прямі стосунки з юристом. До його послуг актуальний юридичний каталог. На порталі проводяться дискусії, обговорюють новини законодавства, тощо. Всі можливості упорядковано в окремих розділах.

  • «Найняти юриста». Спочатку відвідувач знаходить потрібного фахівця. Пошук триває через форму на сайті. Існуючі фільтри дозволяють обрати тему і сферу послуги, вартість та рейтинг юриста. Ресурс надає список імен, які діють у вашому регіоні. Обидві сторони підписують протокол заказу і спілкуються.
  • Великий розділ присвячено наданню «Юридичних консультацій». Саме її найчастіше потребує пересічений громадянин у вирішенні проблеми. Знайти самостійно професійного фахівця далекій від юриспруденції людині дуже важко. Ресурс protokol.com.ua надає їй таку можливість.
  • У вітальні «Юридична дискусія» на питання відвідувачів дають відповідь фахівці. Загляньте туди, можливо ви знайдете у розділі готове рішення.
  • Керівники середніх та малих компаній, що не мають у штаті свого юриста, намагаються вчасно ознайомитись з новинами законодавства. Таку нагоду надає їм розділ «Новини».

Створіть на «Протоколі» свою власну тему. Для обговорення можна виставити персону, подію або якусь статтю в пресі.

Переваги порталу для користувачів і юристів

Коли потрібне професійне юридичне супроводження, зазвичай нема часу розібратися у великій кількості пропозицій. Портал пропонує відразу вибирати. У каталог внесено фірми, юристи та адвокати, які готові надати допомогу.

Всі етапи пошуку та оформлення стосунків здійснюються дистанційно через ресурс. Ви не витрачаєте часу на перемовини, зустрічі, пошук відзивів. Регулярно відвідуючи портал, ви будете в курсі останніх змін в сфері права. Новини порталу завжди достовірні та актуальні.

«Протокол» є корисним і для юристів. Тут фахівець отримує більше можливостей знайти клієнтів. Юридичний каталог на ресурсі http://www.protokol.com.ua/ створює для кожного юриста динамічний рейтинг. Цей показник не може стати штучним, адже його формують відзиви користувачів послуг.

Залишайте на сайті свої відгуки щодо поточної роботи. Виставляйте оцінку, навіть якщо вона негативна. Ваша відвертість допоможе покращити зміст інформації, інтерфейсу та сервісів ресурсу.

Категория Рекламные статьи
Дата размещения30.04.2016
Количество просмотров124
Статью добавил пользователь admin
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи

Поиск статей в каталоге
расширенный поиск статей
загрузка...
Статистика объявлений
Всего объявлений: 342
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 10
Подписка на рассылку
Ваше имя
Ваш Email
Статистика каталога статей
Всего статей: 622
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 0
Недвижимость в Мариуполе     Авто в Мариуполе    Работа в Мариуполе    Мебель в Мариуполе   Техника в Мариуполе