Объявлений нет...
Категория каталога статей:

Маріупольська ОДПІ: з початку року до місцевого бюджету надійшло 975,8 млн. гривень

Протягом січня – квітня 2018 року від платників Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області до місцевого бюджету надійшло 975,8 млн. грн., це на 46,4 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2017 року.

Основним джерелом надходження до місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб. З початку року надійшло 754,7 млн. грн. цього податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року зросли надходження на 40,9 млн. грн. Сплачується цей податок із розрахунку 18 % від нарахованої заробітної плати. Тож звертаємо увагу роботодавців Маріуполя на необхідність дотримування вимог трудового законодавства –  офіційного оформлення співробітників, своєчасної виплати заробітної плати, недопущення її виплати у  “конвертах”. Адже наповнена місцева казна дає можливості для розвитку нашого міста, як  економічного, так і соціального.

Платники, що працюють на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевого бюджету 62,5 млн. грн. єдиного податку. Сума надходжень становить: від плати  за землю 74,9 млн. грн., плати за воду 9,7 млн. грн., акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів 22,5 млн. грн., податку на нерухоме майно 9,9 млн. гривень.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Категория Мариупольские новости
Дата размещения11.05.2018
Количество просмотров262
Статью добавил пользователь admin
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи

Поиск статей в каталоге
расширенный поиск статей
загрузка...
Статистика объявлений
Всего объявлений: 340
Добавлено сегодня: 2
Добавлено вчера: 2
Подписка на рассылку
Ваше имя
Ваш Email
Статистика каталога статей
Всего статей: 622
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 0
Недвижимость в Мариуполе     Авто в Мариуполе    Работа в Мариуполе    Мебель в Мариуполе   Техника в Мариуполе